Śląsk, 3 krajcary, 1656

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Śląsk, 3 krajcary, 1656

Śląsk, 3 krajcary, 1656

Cena wylicytowana: 310 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:57:40
147016
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski, Ludwik IV Legnicki i Krystian Wołowsko-Oławski 1639-1663, 3 krajcary, 1656, serce z hakami i krzyżami
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: F.u.S. 1751, E.-M. 152

Cena końcowa: 310 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 356

1)  310 zł
2)  300 zł
3)  290 zł
4)  280 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  80 zł
8)  60 zł
9)  50 zł