Sławonia, denar

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Sławonia, denar

Sławonia, denar

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 21:07:20
147031
Opis: Sławonia - Stefan V 1270-1272, denar, Krzyż i dwa popiersia zwrócone ku sobie, po bokach litery S-R / Kuna w lewo, MONETA REGIS P SCLAVONIA
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.81 g, patyna

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 323

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  125 zł
4)  100 zł
5)  80 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł