Rosja, rubel, 1809 СПБ MK

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rosja, rubel, 1809 СПБ MK

Rosja, rubel, 1809 СПБ MK

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 12-10-2017 22:14:00
145159
Opis: Rosja - Aleksander I 1801-1825, rubel, 1809 СПБ MK, Petersburg
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 74

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 294

1)  250 zł
2)  240 zł