Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1625

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:35:40
146799
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1625, Królewiec, na awersie MARCHIO BRAND, odmiana ze znakiem mennicy na rewersie i dużą literą S w wyrazie PRVS na rewersie, znak mennicy w ozdobnym kartuszu
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Shatalin GW25-5 (R2)

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 203

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  330 zł
4)  320 zł
5)  300 zł
6)  290 zł
7)  280 zł
8)  270 zł