Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1622
Zakończenie: 05-10-2017 22:33:40
146793
| Opis: | Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1622, Królewiec, popiersie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znak menniczy na awersie |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna na rewersie |
| Literatura: | Shatalin GW22-26 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 165