Polska, 50 groszy, 1957

Polska, 50 groszy, 1957

Polska, 50 groszy, 1957

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:24:40
146422
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989, 50 groszy, 1957, Warszawa
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: aluminium, piękne, patyna
Literatura: Parchimowicz 210a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 396

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  90 zł
4)  70 zł
5)  60 zł