Polska, 3 kopiejki, 1854

Polska, 3 kopiejki, 1854

Polska, 3 kopiejki, 1854

Cena wylicytowana: 700 zł
Aukcja zakończyła się 05-10-2017 22:12:20
146978
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 3 kopiejki, 1854, Warszawa
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemnozielona patyna, rzadka moneta i bardzo wyraźna
Literatura: Bitkin 858 (R), Brekke 234, Plage 468, Berezowski 5.50 zł

Cena końcowa: 700 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 379

1)  700 zł
2)  700 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  450 zł
6)  430 zł
7)  410 zł
8)  380 zł
9)  330 zł