Cesarstwo Rzymskie, centenionalis, 381-383
Zakończenie: 05-10-2017 21:44:20
146773
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Gracjan 367-383, centenionalis, 381-383, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N GRATIANVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT XV MVLT XX, u dołu ASISC |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 14 mm, 1.47 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 165