Cesarstwo Rzymskie, follis, 367-375
Zakończenie: 05-10-2017 21:43:40
146762
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Walens 364-378, follis, 367-375, Siscia, Aw: Popiersie cesarza w prawo, D N VALENS P F AVG; Rw: Wiktoria krocząca w lewo, trzymająca wieniec i gałązkę palmową, SECVRITAS REIPVBLICAE, w polu P-M, w odcinku ASISC |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 18 mm, 2.90 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 108