Cesarstwo Rzymskie, follis, 342-348
Zakończenie: 05-10-2017 21:36:00
146748
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361, follis, 342-348, nieczytelna mennica, Aw: Głowa cesarza w prawo, D N CONSTANTIVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT XX MVLT XXX |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 16 mm, 1.36 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 124