Cesarstwo Rzymskie, follis, 325-326
Zakończenie: 05-10-2017 21:31:20
146734
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II 324-361 - jako cezar 316-337, follis, 325-326, Heraclea, Aw: Popiersie cesarza w lewo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C; Rw: Brama obozowa z dwiema wieżami, PROVIDENTIAE CAESS, w odcinku SMHA |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 19 mm, 2.84 g, zielona patyna |
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 163