Polska, zestaw banknotów 6 x 1 złoty i 14 x 2 złote, 1.03.1940
Zakończenie: 05-10-2017 20:48:40
147035
Opis: | Polska - Generalna Gubernia 1939-1945, zestaw banknotów 6 x 1 złoty i 14 x 2 złote, 1.03.1940, różne serie |
Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: | razem 20 sztuk, banknoty z obiegu bez konserwacji |
Literatura: | Lucow 766 (R2) i 770 (R2), Miłczak 91 i 92 |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 164