Polska, bon na 10 kopiejek, bez daty (początek XX w.)
Zakończenie: 05-10-2017 20:34:00
204452
Opis: | Polska - dawny zabór rosyjski - Sulejów - M. Rozenblum, bon na 10 kopiejek, bez daty (początek XX w.), bez numeracji, papier szaro-zielony |
Stan zachowania: | IV, Fine |
Dodatkowe informacje: | mały ubytek papieru, przyklejony fragment znaczka skarbowego, bardzo rzadkie |
Literatura: | Podczaski R-431.2 (nie wycenia) |
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 182