Cesarstwo Rzymskie, sestercja, 244-249
Zakończenie: 05-10-2017 21:30:00
140286
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Otacilla Sewera (żona Filipa I) 244-248, sestercja, 244-249, Rzym, Aw: Popiersie cesarzowej w prawo, MARCIA OTACIL SEVERA AVG; Rw: Concordia seidząca na tronie w lewo, trzymająca paterę i róg obfitości, CONCORDIA AVGG, w odcinku SC |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 15.76 g, ładnie zachowana, zielona patyna |
Literatura: | RIC 203a |
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 171