Cesarstwo Rzymskie, denar, 65-66
Zakończenie: 05-10-2017 21:22:20
140284
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Neron 54-68, denar, 65-66, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, NERO CAESAR AVGVSTVS; Rw: Salus siedząca na tronie w lewo, w odcinku SALVS |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 3.22 g, jasna patyna |
Literatura: | RIC 60 |
Cena wywoławcza: 900 zł
Cena szacunkowa: 1 500 zł
Ilość odsłon: 216