Bizancjum, solidus, 717-720
Zakończenie: 05-10-2017 21:18:40
Bizancjum, solidus, 717-720
134520
Opis: | Bizancjum - Leon III 717-741, solidus, 717-720, Konstantynopol, Rw: Popiersie Leona III na wprost i napis DNO LEON P A MVL, Rw: Krzyż na czterostopniowym postumencie, wokoło napis VICTORIA AVGV, oficyna B, w odcinku CONOB |
Stan zachowania: | II/III, Extremely Fine / Very Fine |
Dodatkowe informacje: | złoto 4.50 g, uszkodzony rewers, bardzo rzadki |
Literatura: | Sear 1502, DOC 1, MIB 1 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 000 zł
Ilość odsłon: 267