Polska, medal z Fryderykiem Chopinem

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 22:52:00
146628
Opis: Polska - XIX wiek, medal z Fryderykiem Chopinem, sygnatura Wacław Szymanowski, Aw: Popiersie kompozytora w prawo i napis wokoło F. CHOPIN 1809-1849, Rw: Fyderyk Chopin pod płaczącą wierzbą
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 50mm, ryski na awersie

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 263

1)  200 zł
2)  200 zł
3)  180 zł
4)  140 zł
5)  100 zł