Polska, ort, 1614

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Polska, ort, 1614

Polska, ort, 1614

Cena wylicytowana: 1 350 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 21:34:00
145088
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1614, Gdańsk, kropka nad łapą niedźwiedzia, mała cyfra 4 w dacie
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik, moneta w opakowaniu firmy NGC z oceną AU55
Literatura: Kop. 7487 (R2), Shatalin GD14-11 (R3)

Cena końcowa: 1 350 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 348

1)  1 350 zł
2)  1 300 zł
3)  1 200 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  620 zł
7)  490 zł