Polska, półgrosz, lata 1416-1422

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 85 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 21:01:40
146536
Opis: Polska - Władysław Jagiełło 1386-1434, półgrosz, lata 1416-1422, Kraków, F‡ pod koroną
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Frynas P.16.1/8, Kop. 374, Kubiak typ VI

Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 135

1)  85 zł
2)  80 zł
3)  55 zł
4)  50 zł