Cesarstwo Rzymskie, denar, 114-117 r.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 28-09-2017 20:43:00
146640
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 114-117 r., Rzym, Aw: Popiersie w prawo, IMP CAES NER TRAIANO OPTIMO AVG GER DAC, Rw: Mars kroczący w prawo, trzymający włócznię i trofeum, P M TR P COS VI P P SPQR
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: 3.06 g, patyna
Literatura: RIC 337

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 215

1)  120 zł
2)  120 zł
3)  100 zł