II Rzeczpospolita 1918-1939, Centralna Szkoła Żandarmerii w Grudziądzu
Zakończenie: 21-09-2017 22:47:00
146218
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, Centralna Szkoła Żandarmerii w Grudziądzu, pamiątkowa odznaka oficerska, dwuczęściowa, na stronie odwrotnej punce państwowe srebra "3" i sygnatura wytwórcy J. M., nakrętka sygnowana J. Mirowski Warszawa |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 40 x 40 mm, nieco uszkodzona emalia |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s 446 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 1406