Polska, Czyn Narodu - Cud Wisły 1920
Zakończenie: 21-09-2017 22:46:20
146216
Opis: | Polska - I wojna światowa 1914-1918, Czyn Narodu - Cud Wisły 1920, odznaka patriotyczna, jednoczęściowa, wydana przez bliżej nieokreśloną organizację patriotyczną w sierpniu 1920 roku, po zwycięskiej bitwie z armiami bolszewickimi, bita z głęboką kontrą, nakrętka niesygnowana |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | mosiądz 31.5 mm, na stronie odwrotnej ślad po naprawie |
Cena wywoławcza: 105 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 299