II Rzeczpospolita 1918-1939, Dywizjony Artylerii Konnej, wzór 2 od 1922 roku
Zakończenie: 21-09-2017 22:45:00
146212
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, Dywizjony Artylerii Konnej, wzór 2 od 1922 roku, pamiątkowa odznaka oficerska, dwuczęściowa, nakrętka sygnowana J. Chyliński Warszawa |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak złocony 43 x 43 mm, emalia |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski ss 291-292 |
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 761