II Rzeczpospolita 1918-1939, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii
Zakończenie: 21-09-2017 22:44:00
146209
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, Wołyńska Szkoła Podchorążych Rezerwy Artylerii, odznaka pamiątkowa noszona przez podchorążych, jednoczęściowa, na stronie odwrotnej numer 1268, państwowa punca srebra "2" imiennik wytwórcy AN i sygnatura A. Nagalski Warszawa, nakrętka sygnowana A. Nagalski Warszawa |
Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 40 x 40 mm, ładna patyna |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski s 419 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 1147