II Rzeczpospolita 1918-1939, Służba Penitencjarna
Zakończenie: 21-09-2017 22:43:20
146207
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, Służba Penitencjarna, pamiątkowa odznaka oficerska, dwuczęściowa, nakrętka sygnowana W. Gontarczyk Warszawa, odznaka z 24 aukcji WCN |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | blacha miedziana oksydowana na czarno i pokryta niebieską i białą emalią, 60 x 52 mm, emalia nieco uszkodzona, rzadka |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1081