II Rzeczpospolita 1918-1939, 30 pułk Artylerii Polowej Brześć-Pińsk
Zakończenie: 21-09-2017 22:42:40
146205
Opis: | II Rzeczpospolita 1918-1939, 30 pułk Artylerii Polowej Brześć-Pińsk, żołnierska odznaka pamiątkowa, jednoczęściowa, wersja bita z głęboką kontrą, nakrętka sygnowana S. Lipczyński Warszawa |
Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | tombak srebrzony 45 x 45 mm |
Literatura: | Sawicki/Wielechowski ss 271-272 |
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 1267