Polska, Odznaka honorowa Zasłużony dla Zdrowia Narodu
Zakończenie: 21-09-2017 22:42:00
146409
Opis: | Polska - XX wiek - Polska powojenna i Polska Rzeczpospolita Ludowa 1945-1989, Odznaka honorowa Zasłużony dla Zdrowia Narodu, wykonanie Mennica Państwowa, nadawane pracownikom służby zdrowia za szczególne osiągnięcia w rozwoju opieki społecznej w latach 1979-1992, nadano ok. 1650 odznak |
Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | biały metal złocony i srebrzony, 43 mm, emalia, pudełko, rzadka |
Literatura: | Oberleitner T. II ss. 80-81 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1233