III Rzeczpospolita Polska 1989-, Order Orła Białego
Zakończenie: 21-09-2017 22:41:00
146381
Opis: | III Rzeczpospolita Polska 1989-, Order Orła Białego, współczesna kopia grawerska wykonana w pracowni Panasiuka, krzyż srebrny emaliowany, dwuczęściowy, z dużymi kulkami dolutowanymi oddzielnie, gwiazda srebrna, złocona i emaliowana, dwuczęściowa. Całość wykonana bardzo starannie i efektownie. |
Stan zachowania: | I, Uncirculated |
Dodatkowe informacje: | srebro, masa krzyża 135.59 g, masa gwiazdy 94.85 g |
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 5287