Meksyk, 2 reale, 1753
Zakończenie: 21-09-2017 22:34:00
Meksyk, 2 reale, 1753
204407
Opis: | Meksyk - Ferdynand VI 1746-1760, 2 reale, 1753, Meksyk |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 6.42 g, ciemna patyna |
Literatura: | Cayon 10406 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 140 zł
Ilość odsłon: 197