Grecja, 5 drachm, 1875 A

Grecja, 5 drachm, 1875 A

Grecja, 5 drachm, 1875 A

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:32:00
204263
Opis: Grecja - Jerzy I 1863-1913, 5 drachm, 1875 A, Paryż
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: KM 46

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 468

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  65 zł