Francja, 5 franków, 1876 A

Francja, 5 franków, 1876 A

Francja, 5 franków, 1876 A

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:31:40
204269
Opis: Francja - III Republika 1871-1940, 5 franków, 1876 A, Paryż, autorstwa Dupre'go
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: patyna, piękne
Literatura: Gadoury 745a

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 221

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł