Polska, półtalar wikariacki, 1741

Cena wylicytowana: 1 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 22:01:40
146151
Opis: Polska - August III 1733-1763 - monety pamiątkowe, półtalar wikariacki, 1741, Drezno, Aw: Król na koniu i napis wokoło; Rw: Tron, na nim korona i berło, w tle Orzeł z insygniami królewskimi i napis wokoło
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: ślad po usuniętej zawieszce
Literatura: Kahnt 640, Kohl 521, Kop. 11531 (R3), Merseburger 1698

Cena końcowa: 1 100 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 263

1)  1 100 zł
2)  1 050 zł
3)  900 zł
4)  800 zł
5)  760 zł
6)  740 zł
7)  660 zł
8)  620 zł