Polska, szóstak, 1-6-2-3

Polska, szóstak, 1-6-2-3

Polska, szóstak, 1-6-2-3

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:44:40
146131
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1-6-2-3, Kraków, data 1-6-2-3 rozdzielona tarczami herbowymi, na rewersie z końcówką POLON
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i bardzo ładny
Literatura: Kop. 1257 (R2), Tyszkiewicz 5 mk

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 803

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  320 zł
5)  230 zł
6)  210 zł
7)  160 zł
8)  130 zł
9)  120 zł