Rzym Kolonialny, AE-26
Zakończenie: 21-09-2017 21:15:00
Rzym Kolonialny, AE-26
204414
Opis: | Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Tomis - Filip I Arab 244-249, AE-26, Aw: Popiersia Filipa i Otacilli Sewery zwrócone do siebie, napis w otoku, w odcinku TAKCEBH-PACEB, wokoło napisy, Rw: Stojąca w lewo Tyche, trzymająca róg obfitości, u jej stóp ster, wokoło napis MHT POППON TOV... |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | brąz 13.50 g, patyna |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 171