Rzym Kolonialny, AE-30

Rozpoczęcie: 11-09-2017 18:00
Zakończenie: 21-09-2017 21:14:40
Rzym Kolonialny, AE-30

Rzym Kolonialny, AE-30

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:14:40
204415
Opis: Rzym Kolonialny - Moesia Inferior - Odessos - Gordian III 238-244, AE-30, Aw: Popiersia Gordiana i Tranquillina zwrócone do siebie, wokoło i w odcinku napisy, Rw: Stojąca w lewo Nemesis, trzymająca berło, u jej stóp koło, w otoku napis
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 13.89 g, patyna

Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 260 zł
Ilość odsłon: 99