Republika Rzymska, denar, 126 pne

Cena wylicytowana: 110 zł
Aukcja zakończyła się 21-09-2017 21:09:20
146100
Opis: Republika Rzymska - T. Quinctius Flamininus 126 pne, denar, 126 pne, Rzym, Aw: Głowa Romy w hełmie w prawo, Rw: Dwaj dioskurowie w prawo, ponizej macedońska tarcza i napis T Q / ROMA
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.30 g, ciemna patyna
Literatura: Crawford 267/1

Cena końcowa: 110 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 530

1)  110 zł
2)  105 zł