Polska, półgrosz litewski, bez daty
Zakończenie: 21-09-2017 21:32:00
141880
Opis: | Polska - Aleksander Jagiellończyk 1501-1506, półgrosz litewski, bez daty, Wilno, Aw: Pogoń w lewo, MON ALEXANDRI, Rw: Orzeł, MAGNI DVC LITVANIE |
Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
Dodatkowe informacje: | patyna |
Literatura: | Tyszkiewicz-Lit. 9 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 456