Polska, brakteat, początek XIV w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 21:13:20
145566
Opis: Polska - Władysław Łokietek 1305-1333, brakteat, początek XIV w., Popiersie orła w koronie w prawo (obserwatora), promienie na kołnierzu
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.23 g, zielona patyna
Literatura: Frynas P.11.18 (VR), BRP Lubomia 57a, BRP Przyłęk 26

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 185

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  340 zł
4)  280 zł
5)  160 zł
6)  100 zł
7)  90 zł