Austria, denar typu friesacher, XIII w.

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale
Rozpoczęcie: 04-09-2017 18:00
Zakończenie: 14-09-2017 20:54:40

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 14-09-2017 20:54:40
141870
Opis: Austria, denar typu friesacher, XIII w., Wiedeń?, Aw: Gryf stojący w lewo; Rw: Popiersie między dwiema wieżami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.98 g
Literatura: CNA nie notuje takiej odmiany (podobny B 133)

Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 208