Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 248

Cena wylicytowana: 370 zł
Aukcja zakończyła się 07-09-2017 21:27:20
145616
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab 244-249, antoninian, 248, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w prawo, IMP PHILIPPVS AVG; Rw: Świątynia z sześcioma kolumnami na frontonie, wewnątrz posąg Romy, SAECVLVM NOVVM
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 4.73 g, pięknie zachowany, złotawa patyna
Literatura: RIC 25b

Cena końcowa: 370 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 274

1)  370 zł
2)  360 zł
3)  270 zł
4)  250 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  190 zł
8)  180 zł