Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Niemcy, denar, 983-1002
145367
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi... | III- |
32 zł szac. 50 zł 78 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, brakteat, XV w.
144515
Gryf kroczący w lewo, promieniste linie poza wałem otokowym | III- |
32 zł szac. 50 zł 208 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, denar, XV w.
144479
Gwiazda sześcioramienna w kółkiem i kulką w środku / Gryf... | III |
32 zł szac. 50 zł 109 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie
145406
wybity w 1968 roku - kopia medalu z 1905 r, sygn. A. Neud... | II+ |
32 zł szac. 40 zł 292 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, IV w pne
144499
Aw: Gryf siedzący w prawo; Rw: Lira, po bokach THI... | III+ |
30 zł szac. 50 zł 219 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145302
kapliczka / krzyż kawalerski | III- |
30 zł szac. 50 zł 136 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Niemcy, denar, 983-1002
145322
Krzyż z literami O-D-D-O w kątach / Kapliczka z poziomymi... | III |
30 zł szac. 50 zł 110 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV
144508
Trójliść w tarczy, MONETA NOVA GARDE / Gryf kroczący w lewo | III |
30 zł szac. 50 zł 337 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Śląsk, zestaw 2 brakteatów
144560
1 x Pół krzyż kawalerski - pół Orzeł na wprost z głową w ... | III/IV |
30 zł szac. 50 zł 161 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Polska, 1 złoty, 1973
204082
| I |
30 zł szac. 40 zł 126 wyświetleń |
2 | zakończona |