Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.
144484
Sześciolistna rozeta w tarczy, MONETA NOVA P / Gryf krocz... | III- |
44 zł szac. 70 zł 287 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.
144483
Pastorał, po bokach kulki | III |
135 zł szac. 150 zł 307 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, brakteat, 1. połowa XV w.
144482
Gryf kroczący w lewo, promieniste linie poza wałem otokowym | III+ |
85 zł szac. 100 zł 290 wyświetleń |
4 | zakończona | |
144481
Krzyż z gwiazdami w kątach / Gryf kroczący w lewo, pod ni... | II- |
170 zł szac. 70 zł 185 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, denar, XV w.
144479
Gwiazda sześcioramienna w kółkiem i kulką w środku / Gryf... | III |
32 zł szac. 50 zł 101 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, wit, XV w.
144478
Grot strzały w tarczy / Grot strzały w tarczy | III |
65 zł szac. 100 zł 87 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
144068
sygnowany LOUIS BOTTÉE, Aw: Allegoria waluty - kobieta tr... | I- |
90 zł szac. 100 zł 230 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Niemcy, 32 szylingi, 1808 HSK
143361
| II+ |
280 zł szac. 300 zł 252 wyświetleń |
6 | zakończona | |
Litwa, denar, bez daty (ok. 1392-1394)
143316
Aw: Tarcza herbowa księcia, Rw: Krzyżyk w okręgu, wokoło ... | III |
230 zł szac. 120 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
143315
230 zł szac. 120 zł 258 wyświetleń |
2 | zakończona |