Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie
145406
wybity w 1968 roku - kopia medalu z 1905 r, sygn. A. Neud... | II+ |
32 zł szac. 40 zł 288 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, drachma, ok. 150 pne
144528
Aw: Krowa stojąca w prawo, karmiąca cielę, powyżej napis ... | III |
210 zł szac. 150 zł 457 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz
144531
Aw: Głowa Heraklesa nakryta lwią skórą w prawo; Rw: Maczu... | III |
95 zł szac. 60 zł 187 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Bułgaria, grosso, 1331-1355
144581
Aw: Chrystus siedzący na tronie na wprost, Rw: Iwan Aleks... | III |
95 zł szac. 120 zł 182 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Litwa, denar, bez daty (ok. 1392-1394)
143316
Aw: Tarcza herbowa księcia, Rw: Krzyżyk w okręgu, wokoło ... | III |
230 zł szac. 120 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145282
kapliczka / krzyż kawalerski | III |
40 zł szac. 50 zł 151 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145352
krzyż prosty i kółka / krzyż kawalerski | III |
70 zł szac. 50 zł 121 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Niemcy, denar krzyżowy, XI w.
145397
50 zł szac. 50 zł 130 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, brakteat, XIII/XIV w.
144483
Pastorał, po bokach kulki | III |
135 zł szac. 150 zł 307 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Pomorze Zachodnie, kwartnik, XV w.
144514
Dwa półksiężyce, wokoło gwiazdki / Gryf kroczący w lewo | III |
260 zł szac. 70 zł 139 wyświetleń |
3 | zakończona |