Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Śląsk, zestaw 2 x 3 krajcary, 1614 i 1615
144586
| III |
95 zł szac. 100 zł 137 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Francja, zestaw 10 x 5 franków
145605
6 x Liberte-Egalite-Fraternite, 2 x Napoleon III, 1 x Lud... | III |
470 zł szac. 600 zł 197 wyświetleń |
4 | zakończona | |
145606
3 x Liberte-Egalite-Fraternite, 1 x Napoleon III, 2 x Lud... | III |
480 zł szac. 600 zł 138 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, rubel, 1809 СПБ MK
145159
| IV+ |
400 zł szac. 400 zł 311 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, połtina, 1814 СПБ MФ
145161
| IV+ |
105 zł szac. 100 zł 365 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, połtina, 1857 СПБ - ФБ
145168
| II |
300 zł szac. 250 zł 191 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Rosja, zestaw: 3 x 1/4 kopiejki, 1877, 1887, 1899
145175
| II/II+ |
165 zł szac. 100 zł 125 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Polska, medal Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie
145406
wybity w 1968 roku - kopia medalu z 1905 r, sygn. A. Neud... | II+ |
32 zł szac. 40 zł 293 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, trihemiobol, V w. pne
144527
Aw: Dwulicowa głowa Janusa; Rw: W kwadracie incusum głowa... | III |
150 zł szac. 100 zł 403 wyświetleń |
5 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, hemidrachma, V w pne
144526
Aw: Sfinks siedzący w lewo; Rw: Kwadrat incucum podzielon... | III |
135 zł szac. 100 zł 512 wyświetleń |
5 | zakończona |