Aukcja online

pokaż wszystko
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Rozpoczęcie: 21-08-2017 18:00
Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
licytacje zakończone
Zdjęcie Opis Stan Cena Ofert Do końca
Pomorze Zachodnie, brakteat, 1. połowa XV w.
Pomorze Zachodnie, brakteat, 1. połowa XV w.
144482
Gryf kroczący w lewo, promieniste linie poza wałem otokowym
III+

85 zł

szac. 100 zł

290 wyświetleń

4 zakończona
Węgry, denar
Węgry, denar
144735
Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis BELA REX, Rw: Perły p...
II

85 zł

szac. 120 zł

108 wyświetleń

2 zakończona
Polska, półgrosz, lata 1431-1434
Polska, półgrosz, lata 1431-1434
145221
bez znaku pod koroną
III

85 zł

szac. 80 zł

120 wyświetleń

3 zakończona
Polska, złotówka (tymf), 1663 A-T
Polska, złotówka (tymf), 1663 A-T
145407
III+

85 zł

szac. 100 zł

189 wyświetleń

3 zakończona
Polska, szóstak, 1663 / AT
Polska, szóstak, 1663 / AT
145234
herb Ślepowron i litery A-T na rewersie, obwódki po obu s...
II

85 zł

szac. 100 zł

208 wyświetleń

3 zakończona
Polska, 2 złote, 1821 IB
Polska, 2 złote, 1821 IB
145185
IV

85 zł

szac. 100 zł

112 wyświetleń

3 zakończona
Polska, zestaw 9 monet obiegowych
Polska, zestaw 9 monet obiegowych
144522
10 groszy 1923, 20 groszy 1923, 50 groszy 1923, 1 złoty 1...
I-/III-

85 zł

szac. 60 zł

262 wyświetleń

7 zakończona
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
144068
sygnowany LOUIS BOTTÉE, Aw: Allegoria waluty - kobieta tr...
I-

90 zł

szac. 100 zł

230 wyświetleń

4 zakończona
Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w pne
Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w pne
144495
Aw: Głowa Astarte w prawo; Rw: Byk galopujący w lewo
III+

90 zł

szac. 150 zł

266 wyświetleń

1 zakończona
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 242-244
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 242-244
144573
Aw: Popiersie w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG; Rw: Ce...
III

90 zł

szac. 100 zł

119 wyświetleń

4 zakończona

Do wylicytowanych pozycji doliczana jest opłata aukcyjna WCN w wysokości 5%. Prosimy dokładnie zapoznać się z regulaminem aukcji online.