Zakończenie: 31-08-2017 20:30 ÷ 22:11
Pomorze Zachodnie, brakteat, 1. połowa XV w.
144482
Gryf kroczący w lewo, promieniste linie poza wałem otokowym | III+ |
85 zł szac. 100 zł 290 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Węgry, denar
144735
Aw: Podwójny krzyż w tarczy i napis BELA REX, Rw: Perły p... | II |
85 zł szac. 120 zł 108 wyświetleń |
2 | zakończona | |
Polska, półgrosz, lata 1431-1434
145221
bez znaku pod koroną | III |
85 zł szac. 80 zł 120 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, złotówka (tymf), 1663 A-T
145407
| III+ |
85 zł szac. 100 zł 189 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, szóstak, 1663 / AT
145234
herb Ślepowron i litery A-T na rewersie, obwódki po obu s... | II |
85 zł szac. 100 zł 208 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, 2 złote, 1821 IB
145185
| IV |
85 zł szac. 100 zł 112 wyświetleń |
3 | zakończona | |
Polska, zestaw 9 monet obiegowych
144522
10 groszy 1923, 20 groszy 1923, 50 groszy 1923, 1 złoty 1... | I-/III- |
85 zł szac. 60 zł 262 wyświetleń |
7 | zakończona | |
Francja, medal 100 lat administracji Ministerstwa Finansów nad mennicą
144068
sygnowany LOUIS BOTTÉE, Aw: Allegoria waluty - kobieta tr... | I- |
90 zł szac. 100 zł 230 wyświetleń |
4 | zakończona | |
Grecja i posthellenistyczne, brąz, I w pne
144495
Aw: Głowa Astarte w prawo; Rw: Byk galopujący w lewo | III+ |
90 zł szac. 150 zł 266 wyświetleń |
1 | zakończona | |
Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 242-244
144573
Aw: Popiersie w prawo, IMP GORDIANVS PIVS FEL AVG; Rw: Ce... | III |
90 zł szac. 100 zł 119 wyświetleń |
4 | zakończona |