Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Śląsk, 15 krajcarów, 1662

Cena wylicytowana: 470 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:56:00
144594
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Jerzy III Brzeski 1639-1664, 15 krajcarów, 1662, Brzeg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: zielona patyna
Literatura: F.u.S. 1853

Cena końcowa: 470 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 240

1)  470 zł
2)  460 zł
3)  400 zł
4)  270 zł
5)  165 zł
6)  155 zł
7)  110 zł
8)  90 zł