Polska, denar, 1138-1146

Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Polska, denar, 1138-1146

Polska, denar, 1138-1146

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 31-08-2017 21:11:00
145213
Opis: Polska - Władysław II Wygnaniec 1138-1146, denar, 1138-1146, Rycerz z mieczem nad jeńcem / Orzeł chwytający w locie zająca
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 0.46 g
Literatura: Frynas P.7.6, Kop. 53 (R2), Str. 43, Such. XI/XII w. typ XVIII

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 294

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  620 zł
4)  600 zł
5)  490 zł
6)  430 zł
7)  410 zł
8)  370 zł