Pomorze Zachodnie, wit, ok. 1381-1387
Zakończenie: 31-08-2017 21:02:20
144488
Opis: | Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, wit, ok. 1381-1387, Grot strzały, MONETA SVNDENSIS / Krótki krzyż z kółkiem w środku, DEVS IN NOMINE TVO |
Stan zachowania: | III, Very Fine |
Dodatkowe informacje: | srebro 1.08 g, patyna |
Literatura: | Dbg-P. 261, Kop. 8518g (R) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 156