Pomorze Zachodnie, zestaw 7 denarów z XV w.
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 155 zł
144504
Opis: |
Pomorze Zachodnie, zestaw 7 denarów z XV w., m.in. Pyrzyce i Stargard |
Stan zachowania: |
III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: |
razem 7 sztuk |
Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 232
1) 155 zł
2) 150 zł
3) 100 zł
4) 95 zł
5) 90 zł
min |