Cesarstwo Rzymskie, denar, 183
Monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne
Cena wylicytowana: 125 zł
144550
Opis: |
Cesarstwo Rzymskie - Kommodus 177-192, denar, 183, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo, M COMMODVS ANTON AVG PIVS; Rw: Felicitas stojąca w lewo, trzymająca gałązkę i róg obfitości, TR P VIII IMP VI COS IIII P P |
Stan zachowania: |
III/III-, About Very Five |
Dodatkowe informacje: |
srebro 2.96 g, patyna |
RIC 61 |
Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 229
1) 125 zł
2) 120 zł
3) 100 zł
4) 80 zł
5) 60 zł
min |